راهنمای سامانه جامع مدیریت بیمه آموزش و پرورش

سمبا

در این سامانه کلیه فرآیندها از ثبت نام و پرداخت حق بیمه حوادث تا ثبت پرداخت خسارت، با قابلیت فراگیری و پکپارچگی سازمانی و بهره گیری از فناوری های روز در حوزه IT پیاده سازی شده است. کلیه نمایندگی های بیمه ، فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیا آن ها قادر خواهند بود تا از خدمات ذکر شده به شکلی آسان ، در دسترس و فراگیر در یک بستر یکپارچه بهره مند شوند.

چطوری وارد سامانه بشیم؟

ابتدا شماره خود را وارد کرده و پس از مطالعه مقررات آن را تایید کرده و گزینه دریافت کد را بزنید.

پس از تایید شماره یک کد 5 رقمی به شماره شما ارسال و به صورت خودکار وارد می شود. در صورت عدم ورود کد می توانید به صورت دستی آن را وارد کرده و سپس گزینه تایید کد را بزنید.

ابتدا رمز عبور خود را وارد کرده و آن تکرار کنید. در صورت صحت امضا ان را نیز تایید در غیر اینصورت می توانید با گزینه تغییر امضا آن را تغییر دهید. سپس گزینه ثبت رمز و ورود را بزنید.

اطلاعات بیمه شدگان چطوری قابل مشاهده است؟

اطلاعات بیمه شدگان در دومین ردیف از منوی اصلی قابل مشاهده است. در این قسمت پس از انتخاب سال تحصیلی می توانید اطلاعات بیمه شدگان را مشاهده کنید.

نحوه تغییر رمز عبور به چه شکل است؟

برای تغییر رمز ورود ابتدا از منو اصلی وارد قسمت تنظیمات شوید. سپس در صفحه تنظیمات گزینه تغییر رمز عبور را بزنید. پس از نوشتن رمز خود در کادر مربوطه، گزینه تایید را بزنید.

در نهایت به صفحه انتخاب رمز و امضا منتقل می شوید.

نحوه ارتباط با پشتیبانی سیستم به چه شکل است؟

برای ورود به صفحه ارتباط با پشتیبانی در صفحه “مدارس من" گزینه “ارتباط با پشتیبانی" را بزنید این امکان از منو اصلی نیز امکان پذیر.

در صفحه ارتباط با پشتیبانی لسیت پیام های شما نمایش داده می شود و شما می توانید با تصویر افزودن در پایین صفحه پیام جدید ثبت کنید.

در قسمت ادارات کل اداره مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس منطقه خود را نیز انتخاب کنید. در این نسخه از برنامه تنها اداره کل استان یزد موجود می باشد. توجه داشته باشید که برای انتخاب منطقه خود ابتدا باید اداره کل را تعیین کرده باشید.

در ادامه موضوع خود را از لیست انتخاب کنید و سپس عنوان و متن پیام خود را در قسمت مربوطه بنویسید. در نهایت گزینه ثبت را بزنید.
جهت پیگیری سریع تر می توانید کد ملی ، کد پرسنلی و یا کد آموزشگاه را همراه متن خود ارسال کنید.

در نهایت پیام شما در ابتدای لیست قابل مشاهده است و با گزینه مشاهده جزئیات می توانید گفتگوی خود با کارشناس پیشتیبانی را مشاهده کنید.

نحوه تهیه لیست افراد جهت پرداخت حق بیمه به چه شکل است؟

ثبت درخواست خسارت بیماری صعب العلاج چگونه است؟

ثبت درخواست فرم 5 و 6 چگونه است؟

ارسال یک پیام