اپلیکیشن سفارش غذای هایـــفود

هایـــفود

های فود یک سامانه سفارش و خرید اینترنتی و غذا ست که به شما این امکان را می‏‏‌دهد تا غذای مورد علاقه خود را به صورت آنلاین از رستوران دلخواه خود سفارش دهید و بدون صرف وقت و انرژی، جهت آماده سازی سفارش آن را درب منزل یا رستوران تحویل بگیرید.
حفظ کیفیت غذا
هدف اول ما حفظ کیفیت غذا است. سفارشی که ما افتخار تهیه آن را برای شما داریم، از نظر کیفیت تفاوتی با غذای سرو شده در رستوران ندارد.
وقت طلاست
های فود به شما این امکان را می دهد تا با صرف کمترین زمان و هزینه، غذای مورد علاقه خود را درب منزل یا محل کار دریافت و نوش جان کنید.
کاهش آلودگی هوا
با سفارش اینترنتی غذا از هایـــفود و عدم استفاده از خودروی شخصی، می‌‏توانید باعث کاهش ترافیک، مصرف سوخت و آلودگی هوا شوید.
ویدئو این نرم افزار

نحوه سفارش غذا از هایـــفود

برای سفارش غذا کافیه با ورود به صفحه رستوران موردنظر، غذای مورد علاقتون رو به سبد اضافه و فرآیند پرداختش رو از طریق روشهای موجود انجام بدید...

نرم افزار Android و iOS

با هایـــفود میتونید با هر پلتفرمی غذای موردعلاقتون رو از بهترین رستوران های شهر سفارش بدید و توی سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید. فقط کافیه اپلیکیشن هایـــفود رو روی گوشیتون نصب کنید تا مجموعه کاملی از بهترین غذاها از تمامی رستوران های شهر در اختیارتون باشه.
کیف پول هایـــفود
با استفاده از کیف پول هایـــفود فقط با یک بار شارژ کیف پول، در سریع ترین زمان ممکن سفارش خودتون رو ثبت کنید.
خرید آنلاین
با استفاده از قابلیت خرید آنلاین می تونید به راحتی با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب خریدتون رو ثبت کنید.
پیک های مجرب
با پیک های آموزش دیده و مجرب هایـــفود هیچوقت غذا از دهن نمیفته... پیک های هایـــفود همیشه بهترین مسیر رو انتخاب می کنند.
تصاویر اپلیکیشن

طراحی زیبا و کاربرپسند

هم اکنون اپلیکیشن هایـــفود را دانلود کنید!

ارسال یک پیام