مسترنان

اپلیکیشن سفارش نان مسترنان

مسترنان سامانه سفارش و خرید اینترنتی نان است که به شما این امکان را می‏‏‌دهد تا انواع نان مورد علاقه خود را به صورت آنلاین از نانوایی دلخواه خود سفارش دهید و با صرف کمترین زمان و انرژی، نان را درب منزل یا در محل نانوایی تحویل بگیرید.
حفظ کیفیت نان
هدف اول ما حفظ کیفیت نان است. نانی که ما افتخار تهیه آن را برای شما داریم، از نظر کیفیت تفاوتی با نانی که شما از نانوایی تهیه می‏کنید ندارد.
وقت طلاست
مسترنان به شما این امکان را می دهد تا با صرف کمترین زمان و هزینه، نان تازه مورد نظر خود را درب منزل یا محل کار دریافت و میل کنید.
کاهش آلودگی هوا
با سفارش اینترنتی نان از مسترنان و عدم استفاده از خودروی شخصی، می‌‏توانید باعث کاهش ترافیک، مصرف سوخت و آلودگی هوا شوید.
ویدئو این نرم افزار

نحوه سفارش نان از مسترنان

برای سفارش نان کافیه با ورود به صفحه نانوایی موردنظر، نان مورد علاقتون رو به سبد اضافه و فرآیند پرداختش رو از طریق یکی از روشهای موجود انجام بدید...

نرم افزار Android و iOS

با مسترنان میتونید با هر پلتفرمی نان گرم و تازه رو از بهترین نانوایی های شهر سفارش بدید و توی سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید. فقط کافیه اپلیکیشن مسترنان رو روی گوشیتون نصب کنید تا مجموعه کاملی از بهترین نان ها از تمامی نانوایی های شهر در اختیارتون باشه.
کیف پول مسترنان
با استفاده از کیف پول مسترنان فقط با یک بار شارژ کیف پول، در سریع ترین زمان ممکن سفارش خودتون رو ثبت کنید.
خرید آنلاین
با استفاده از قابلیت خرید آنلاین می تونید به راحتی با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب خریدتون رو ثبت کنید.
پیک های مجرب
با پیک های آموزش دیده و مجرب مسترنان هیچوقت نان از دهن نمیفته... پیک های مسترنان همیشه بهترین مسیر رو انتخاب می کنند.

هم اکنون اپلیکیشن مسترنان را دانلود کنید!

ارسال یک پیام